HOSTING SSD

Hosting z SSD to specjalnie skonfigurowany serwer pod hosting www z wydzielonymi, gwarantowanymi parametrami, zapewniającymi znacznie większą i gwarantowaną moc serwera oraz wydajność hostingu, w stosunku do standardowego, współdzielonego hostingu stron www oraz gwarantujący moc, cpu oraz pozostałe parametry serwera.

Hosting SSD

Instalacja z dedykowaną konfiguracją, pełna administracja i pomoc 24/7, gwarantowane parametry serwera Tworzą dla Ciebie dobry, profesjonalny, stabilny, ale przede wszystkim najsilniejszy hosting z SSD z największymi możliwościami!

HOSTING SSD BEZ OGRANICZEŃ

Limity transferu są całkowicie zniesione, serwer nie posiada limitów unikalnych odwiedzin. Nie ma ograniczeń, transferu, skrzynek email.

PEŁNA ADMINISTRACJA I SPOKÓJ

Możesz spokojnie zając się swoimi sprawami. W ramach naszej administracji opiekujemy się całym Twoim Hostingiem i wszelkimi usługami webowymi, np. PHP, APACHE, DNS, MySQL itd. Dodatkowo całą konfigurację przygotujemy indywidualnie dla Ciebie!

DYSKI SSD ZŁOŻONE W RAID10

Stosujemy najwyższej jakości dyski SSD, przeznaczone do pracy 24/7. W połączeniu z najlepszymi procesorami Intel Xeon do pracy 24/7 oraz kontrolerem RAID10, otrzymujesz piorunująca wydajność i bezpieczeństwo danych.

Formularz Kontaktowy

Zapytaj o ofertę – przygotujemy ją zgodnie z Twoimi wymogami. Umów się na niezobowiązujące spotkanie – przedstawimy naszą ofertę oraz szczegóły związane ze sposobem pracy. Poznasz przyjazny interfejs i funkcjonalność udostępnionych aplikacji. Sprawdź nas – jesteśmy najlepsi!

Siedziba Firmy:
Wileńska 4
14-400 Pasłęk
Telefon: +48 797 926 743
Email: kontakt@designez.pl

Możesz nasz znaleźć na portalach społecznościowych