Czy Twoja strona jest responsywna?
Jeśli nie jest responsywna, to tracisz potencjalnych klientów, nawet do 50 %

Jeśli odpowiedź na powyższe pytania sprawia kłopot proszę skorzytać z narzędzia google (link poniżej).

  • wchodzimy na Tą stronę - Google Check
  • wpisujemy adres strony którą chcemy spradzić - klikamy "Analizuj"
  • po chwili otrzymamy komunikat z błędami lub informację "Rewelacja! Strona przyjazna dla urządzeń przenośnych"

Modernizacja strony internetowej to nie tylko dostosowanie do urządzeń mobilnych.

To również modyfikacje pod kątem SEO i audyt bezpieczeństwa strony www.

Rich snippets

Od kwietnia 2010 roku w wyszukiwarce Google stosowane są rozszerzone wyniki wyszukiwania, czyli rich snippets. Są to pomocnicze informacje w formie grafiki lub tekstu, które pojawiają się w wyszukiwarce Google. Dzięki temu wyświetlane są dodatkowe informacje, na przykład o cenach poszukiwanych produktów lub ich ocenach dodanych przez innych internautów. Dodanie tagów Rich Snippets przynosi wymierne korzyści. Na naszym blogu zostało to szczegółowo opisane.

Więcej na naszym blogu

Czy strona żyje w Google?

Strona działa i są Państwo zadowoleni. Co, jeśli można zrobić coś lepiej i ściągnąć znacznie więcej klientów? Większość firm zajmujących się tworzeniem / modyfikowaniem stron nie zaproponuje Państwu rozwiązań, które my wdrażamy. Doświadczenie zdobyte i metodyka pracy w profesjonalnym środowisku Web Deweloperskim w UK jest do Państwa dyspozycji. Mamy wiele świeżych pomysłów i ogromną wiedzę na temat usług, które świadczymy.


Po kliknięciu otworzy się nowe okno z podglądem w Google jak wyglądają Twoje linki.

Porównaj Twoje wyniki z naszym ostatnim projektem Tą stronę - Google Check

Responsive Web Design (DESIGN RWD)

Technika projektowania stron internetowych, tak aby jej wygląd i układ dostosowywał się automatycznie do rozmiaru okna przeglądarki, na której jest wyświetlany np. przeglądarki smartfonów czy tabletów. Strona internetowa tworzona w takiej technice jest uniwersalna i wyświetla się dobrze zarówno na dużych ekranach, jak i na smartfonach czy tabletach.

Więcej na naszym blogu

Google rekomenduje Responsywne Strony Internetowe

Nie od dziś wiadomo, że rynek mobilny rozwija się kilkakrotnie szybciej od desktopowego. Budowanie stron internetowych ukierunkowanych na klientów mobilnych może przynieść sporo korzyści. Zyska zarówno właściciel serwisu internetowego (zwiększony ruch na stronie generowany przez użytkowników smartfonów i tabletów), jak i sami klienci mobilni. Bardzo często Google zmienia algorytm – wyszukiwarka nie będzie wyświetlać na urządziach mobilnych w wynikach wyszukiwania stron, które nie są dostosowane do urządzeń mobilnych. Ruch z urządzeń mobilnych na stronach jest mniejszy lub większy w zależności od branży, ale szacuje się, że użytkowników korzystających z urządzeń mobilnych jest średnio 45 - 55%. Proszę sobie wyobrazić, jaka katastrofa może spotkać Państwa stronę internetową.

Responsive Web Design

Formularz Kontaktowy

Zapytaj o ofertę – przygotujemy ją zgodnie z Twoimi wymogami. Umów się na niezobowiązujące spotkanie – przedstawimy naszą ofertę oraz szczegóły związane ze sposobem pracy. Poznasz przyjazny interfejs i funkcjonalność udostępnionych aplikacji. Sprawdź nas – jesteśmy najlepsi!

Siedziba Firmy:
Wileńska 4
14-400 Pasłęk
Telefon: +48 797 926 743
Email: kontakt@designez.pl

Możesz nasz znaleźć na portalach społecznościowych