MODERNIZACJA STRON WWW

Jeśli twoja strona przestaje przekonywać klientów, to oznaka, że czas ją zmodernizować. Trendy w sieci zmieniają się błyskawicznie, a wraz z nimi przyzwyczajenia użytkowników. Jeśli więc nie chcesz stracić klientów musisz zadbać o wizerunek swojej strony internetowej. Taka operacja wcale nie musi być trudna i bolesna. Zmodernizujemy Twoją stronę pamiętając o jej dotychczasowej wartości SEO i jednocześnie stosując Responsive Web Design (RWD). Dzięki temu Twoi klienci będą mogli Cię znaleźć nie tylko na komputerze, ale i na smartfonie czy tablecie.

Responsive Web Design (RWD)

Technika projektowania strony www, tak aby jej wygląd i układ dostosowywał się automatycznie do rozmiaru okna przeglądarki, na której jest wyświetlany np. przeglądarki smartfonów czy tabletów. Strona tworzona w takiej technice jest uniwersalna i wyświetla się dobrze zarówno na dużych ekranach, jak i na smartfonach czy tabletach.
Więcej na naszym blogu
Czy Twoja strona jest responsywna?
Jeśli nie jest responsywna, to tracisz potencjalnych klientów, nawet do 50 %

Jeśli odpowiedź na powyższe pytania sprawia kłopot proszę skorzytać z narzędzia google (link poniżej).

  • wchodzimy na Tą stronę - Google Check
  • wpisujemy adres strony którą chcemy spradzić - klikamy "Analizuj"
  • po chwili otrzymamy komunikat z błędami lub informację "Rewelacja! Strona przyjazna dla urządzeń przenośnych"

Google rekomenduje Responsywne Strony www

Nie od dziś wiadomo, że rynek mobilny rozwija się kilkakrotnie szybciej od desktopowego. Budowanie stron internetowych ukierunkowanych na klientów mobilnych może przynieść sporo korzyści. Zyska zarówno właściciel serwisu internetowego (zwiększony ruch na stronie generowany przez użytkowników smartfonów i tabletów), jak i sami klienci mobilni.

Bardzo często Google zmienia algorytm – wyszukiwarka nie będzie wyświetlać na urządziach mobilnych w wynikach wyszukiwania stron, które nie są dostosowane do urządzeń mobilnych. Ruch z urządzeń mobilnych na stronach jest mniejszy lub większy w zależności od branży, ale szacuje się, że użytkowników korzystających z urządzeń mobilnych jest średnio 45 - 55%. Proszę sobie wyobrazić, jaka katastrofa może spotkać Państwa stronę internetową.

Modernizacja stron www to nie tylko dostosowanie do urządzeń mobilnych.
To również modyfikacje pod kątem SEO i audyt bezpieczeństwa strony www.

Rich snippets

Od kwietnia 2010 roku w wyszukiwarce Google stosowane są rozszerzone wyniki wyszukiwania, czyli rich snippets. Są to pomocnicze informacje w formie grafiki lub tekstu, które pojawiają się w wyszukiwarce Google. Dzięki temu wyświetlane są dodatkowe informacje, na przykład o cenach poszukiwanych produktów lub ich ocenach dodanych przez innych internautów. Dodanie tagów Rich Snippets przynosi wymierne korzyści. Na naszym blogu zostało to szczegółowo opisane.

Więcej na naszym blogu

Bezpieczeństwo i funkcjonalność

Stosujemy najnowsze technologie i trendy. Bezpieczne zapytania to najistotniejszy element strony. My od dawna używamy najnowszych rozwiązań natomiast wiele firm w dalszym ciągu wdraża w nowych stronach zapytania, które są niebezpieczne i niebawem przestaną działać. Klienci nie są świadomi ryzyka, jakie podejmują zlecając stworzenie strony firmie, która nie trzyma się nowych standardów i technik.
Strona Internetowa jest wizytówką firmy i powinna być na najwyższym poziomie.

Więcej na naszym blogu

Validacja - Filtrowanie danych

Wszystkie dane wejściowe są filtrowane przez zaawansowaną klasę. Gwarantujemy, że nasze strony są bezpieczne, wolne od spamu i doskonale zabezpieczone przed atakami hakerskimi.

Optymalizacja pod kątem SEO

W przypadku mało konkurencyjnych słów kluczowych często sama optymalizacja strony przyczynia się do znacznej poprawy pozycji na wiele słów kluczowych. Sprawdzimy, czy każdy element strony ma odpowiednie tagi, strukturę i hierarchię.

Czy strona żyje w Google?

Strona działa i są Państwo zadowoleni. Co, jeśli można zrobić coś lepiej i ściągnąć znacznie więcej klientów?. Firmy zajmujące się tworzeniem / modyfikowaniem stron na lokalnym rynku nie zaproponują Państwu rozwiązań, które my wdrażamy. Doświadczenie zdobyte i metodyka pracy w profesjonalnym środowisku Web Deweloperskim w UK jest do Państwa dyspozycji. Mamy wiele świeżych pomysłów i ogromną wiedzę na temat usług, które świadczymy.

Formularz Kontaktowy

Zapytaj o ofertę – przygotujemy ją zgodnie z Twoimi wymogami. Umów się na niezobowiązujące spotkanie – przedstawimy naszą ofertę oraz szczegóły związane ze sposobem pracy. Poznasz przyjazny interfejs i funkcjonalność udostępnionych aplikacji. Sprawdź nas – jesteśmy najlepsi!

Siedziba Firmy:
Wileńska 4
14-400 Pasłęk
Telefon: +48 797 926 743
Email: kontakt@designez.pl

Możesz nasz znaleźć na portalach społecznościowych