OUTSOURCING IT, WSPARCIE INFORMATYCZNE DLA FIRM

Outsourcing IT to najlepsze rozwiązanie dla firm, które chcą zapewnić sobie profesjonalne wsparcie w obsłudze informatycznej. Własny dział IT utrzymywany na wysokim poziomie to rarytas dostępny wyłącznie dla większych przedsiębiorstw. Większość firm nie jest w stanie zbudować takiego działu IT, który by zapewniał dostęp do najnowszych technologii, optymalizację infrastruktury informatycznej oraz wdrożenie odpowiedniej polityki bezpieczeństwa. Nasza opieka informatyczna wspomaga optymalizację, bezpieczeństwo jak i efektywność działania całej infrastruktury IT. Każda świadczona przez nas obsługa jest zgodna z dobrymi praktykami i zaleceniami, w szczególności standardu ITIL. Dzięki takim wytycznym możesz mieć pewność, że powierzenie nam wsparcia informatycznego to właściwa decyzja. Świadczymy usługi w promieniu 30 kilometrów od Pasłęka!

Podchodzimy uczciwie do naszych klientów i ze względu na sprzeczność interesów nie współpracujemy z więcej niż jednym klientem tej samej branży. Śpiesz się!

OUTSOURCING IT, WSPARCIE INFORMATYCZNE DLA FIRM

Świadczymy usługi wsparcia IT na najwyższym poziomie.

Stabilność

Prowadzimy monitoring uruchomionych urządzeń i procesów informatycznych.

Dostępność

Helpdesk IT czynny 24 h / 7 dni.

Zaufanie

Gwarantujemy poufność przetwarzanych danych

Profilaktyka

Zapewniamy wizyty kontrolne i działania profilaktyczne.

Standardy

Działamy zgodnie ze standardami ITIL.

Gwarancja

Za każdym razem dajemy nie tylko zapewnienie, ale i gwarancję.

Komputery

Pracujemy ze wszystkimi wersjami systemów operacyjnych z rodziny Microsoft Windows jak i Linux. Microsoft Serwer od wersji 2012 (DNS, DFS, Active Directory, Print Services, WSUS)

Więcej informacji

Bezpłatny Audyt

Zastanawiasz się w jakiej kondycji jest Twoje przedsiębiorstwo? Zamów darmowy Aydyt IT i się przekonaj. SKorzystaj z naszego doświadczenia Informatycznego i Ekonomicznego.

Więcej informacji

Wirtualizacja (ESXi, Xen, Hyper-V)

Wirtualizacja środowiska jest niezbędna do podniesienia poziomu niezawodności infrastruktury informatycznej.

Więcej informacji

Odzyskiwanie, przywracanie danych

Jak często zdarzyło się że dysk uległ uszkodzeniu i w rezultacie utracone zostały wszystkie dane. Jeśli był robiony backup możesz spać spokojnie. Co jeśli nie było żadnego backupu?

Więcej informacji

Formularz Kontaktowy

Zapytaj o ofertę – przygotujemy ją zgodnie z Twoimi wymogami. Umów się na niezobowiązujące spotkanie – przedstawimy naszą ofertę oraz szczegóły związane ze sposobem pracy. Poznasz przyjazny interfejs i funkcjonalność udostępnionych aplikacji. Sprawdź nas – jesteśmy najlepsi!

Siedziba Firmy:
Wileńska 4
14-400 Pasłęk
Telefon: +48 797 926 743
Email: kontakt@designez.pl

Możesz nasz znaleźć na portalach społecznościowych