OUTSOURCING IT DLA FIRM

To najlepsze rozwiązanie dla firm, które chcą zapewnić sobie profesjonalne wsparcie w obsłudze informatycznej. Własny dział IT utrzymywany na wysokim poziomie to rarytas dostępny wyłącznie dla większych przedsiębiorstw. Większość firm nie jest w stanie zbudować takiego działu IT, który by zapewniał dostęp do najnowszych technologii, optymalizację infrastruktury informatycznej oraz wdrożenie odpowiedniej polityki bezpieczeństwa. Nasza opieka informatyczna wspomaga optymalizację, bezpieczeństwo, automatyzację, jak i efektywność działania całej infrastruktury IT. Każda świadczona przez nas obsługa jest zgodna z dobrymi praktykami i zaleceniami, w szczególności standardu ITIL. Dzięki takim wytycznym możesz mieć pewność, że powierzenie nam wsparcia informatycznego to właściwa decyzja. Jeżeli masz firmę w Pasłęku, Elblągu, Morągu czy w niedalekiej okolicy nie wahaj się i zadzwoń!

W ramach darmowego aydytu IT analizujemy potrzeby i możliwości rozwoju przedsiębiorstwa. Czy nie męczy Państwa albo pracowników przeklejanie danych? Co jeśli takie uciążliwe czynności można zautomatyzować i zredukować możliwość błędu ludzkiego? My nie świadczymy tylko usług wsparcia IT w sytuacji jak coś się zepsuje. My świadczymy postęp.

Więcej o darmowym audycie IT

Świadczymy usługi wsparcia IT na najwyższym poziomie.

Stabilność

Prowadzimy monitoring uruchomionych urządzeń i procesów informatycznych.

Dostępność

Helpdesk IT czynny 24 h / 7 dni.

Zaufanie

Gwarantujemy poufność przetwarzanych danych

Profilaktyka

Zapewniamy wizyty kontrolne i działania profilaktyczne.

Standardy

Działamy zgodnie ze standardami ITIL.

Gwarancja

Za każdym razem dajemy nie tylko zapewnienie, ale i gwarancję.

Komputery

Pracujemy ze wszystkimi wersjami systemów operacyjnych z rodziny Microsoft Windows jak i Linux. Microsoft Serwer od wersji 2012 (DNS, DFS, Active Directory, Print Services, WSUS)

Więcej informacji na naszym blogu

Serwery / Hosting / Backup

Twoja firma posiada serwer fizyczny którego potencjał nie jest wykorzystywany? Zamów darmowy audyt i się przekonaj. Zajmujemy się również konfiguracją, instalacją Hostingu, VPS, Cloud.

Więcej informacji na naszym blogu

System HelpDesk

Posiadamy własny system zgłaszania błędów i usterek. Nasi klienci otrzymują dostęp do Panelu i pełnej historii zgłoszeń. System wysyła powiadomiania o aktualnym statusie "zgłoszenia"

Więcej informacji na naszym blogu

Bezpłatny Audyt

Zastanawiasz się w jakiej kondycji jest Twoje przedsiębiorstwo? Zamów darmowy Aydyt IT i się przekonaj. SKorzystaj z naszego doświadczenia Informatycznego i Ekonomicznego.

Więcej informacji na naszym blogu

Programowanie

W ramach wykupionego pakietu niewykorzystane godziny można przeznaczyć na prace programistyczne. Np. modernizacja twojej strony internetowej?. Języki, frameworki i standardy programowania - OO PHP, MySQL, Python, Ajax, Json, Angular, Bootstrap, Foundation

Więcej informacji na naszym blogu

Wirtualizacja (ESXi, Xen, Hyper-V)

W wielu przypadkach Wirtualizacja usprawnia procesy w przedsiębiorstwie. Pozwala zaoszczędzić na zbędnym sprzęcie, który można zastąpić kolejną maszyną wirtualną w ramach jednej jednostki centralnej (Serwer).

Więcej informacji na naszym blogu

Kamery CCTV

Curabitur pulvinar euismod ante, ac sagittis ante posuere ac. Vivamus luctus commodo dolor porta feugiat. Fusce at velit id ligula pharetra laoreet.

Więcej informacji na naszym blogu

Przywracanie Danych

Jak często zdarzyło się że dysk uległ uszkodzeniu i w rezultacie utracone zostały wszystkie dane. Jeśli był robiony backup możesz spać spokojnie. Co jeśli nie było żadnego backupu?. Bez specjalistycznej wiedzi i licencjonowanych narzędzi można uznać dane za stracone.

Więcej informacji na naszym blogu

PRZYKŁADOWY CENNIK OUTSOURCINGU INFORMATYCZNEGO.

Dopasuj ceny obsługi informatycznej do swoich potrzeb lub zadzwoń, a zrobimy to za Ciebie.


Formularz Kontaktowy

Zapytaj o ofertę – przygotujemy ją zgodnie z Twoimi wymogami. Umów się na niezobowiązujące spotkanie – przedstawimy naszą ofertę oraz szczegóły związane ze sposobem pracy. Poznasz przyjazny interfejs i funkcjonalność udostępnionych aplikacji. Sprawdź nas – jesteśmy najlepsi!

Siedziba FIrmy:
Wileńska 4
14-400 Pasłęk
Telefon: +48 797 926 743
Email: kontakt@designez.pl

Możesz nasz znaleźć na portalach społecznościowych