OUTSOURCING IT DLA FIRM

To najlepsze rozwiązanie dla firm, które chcą zapewnić sobie profesjonalne wsparcie w obsłudze informatycznej. Własny dział IT utrzymywany na wysokim poziomie to rarytas dostępny wyłącznie dla większych przedsiębiorstw. Większość firm nie jest w stanie zbudować takiego działu IT, który by zapewniał dostęp do najnowszych technologii, optymalizację infrastruktury informatycznej oraz wdrożenie odpowiedniej polityki bezpieczeństwa. Nasza opieka informatyczna wspomaga optymalizację, bezpieczeństwo, automatyzację, jak i efektywność działania całej infrastruktury IT. Każda świadczona przez nas obsługa jest zgodna z dobrymi praktykami i zaleceniami, w szczególności standardu ITIL. Dzięki takim wytycznym możesz mieć pewność, że powierzenie nam wsparcia informatycznego to właściwa decyzja. Jeżeli masz firmę w Pasłęku, Elblągu, Morągu czy w niedalekiej okolicy nie wahaj się i zadzwoń!

W ramach darmowego aydytu IT analizujemy potrzeby i możliwości rozwoju przedsiębiorstwa. Czy nie męczy Państwa albo pracowników przeklejanie danych? Co jeśli takie uciążliwe czynności można zautomatyzować i zredukować możliwość błędu ludzkiego?

Więcej o darmowym audycie IT

Świadczymy usługi wsparcia IT na najwyższym poziomie.

Stabilność

Prowadzimy monitoring uruchomionych urządzeń i procesów informatycznych.

Dostępność

Helpdesk IT czynny 24 h / 7 dni.

Zaufanie

Gwarantujemy poufność przetwarzanych danych

Profilaktyka

Zapewniamy wizyty kontrolne i działania profilaktyczne.

Standardy

Działamy zgodnie ze standardami ITIL.

Gwarancja

Za każdym razem dajemy nie tylko zapewnienie, ale i gwarancję.

Komputery

Pracujemy ze wszystkimi wersjami systemów operacyjnych z rodziny Microsoft Windows jak i Linux. Microsoft Serwer od wersji 2012 (DNS, DFS, Active Directory, Print Services, WSUS)

Więcej informacji

Serwery / Hosting / Backup

Twoja firma posiada serwer fizyczny którego potencjał nie jest wykorzystywany? Zamów darmowy audyt i się przekonaj. Zajmujemy się również konfiguracją, instalacją Hostingu, VPS, Cloud.

Więcej informacji

System HelpDesk

Posiadamy własny system zgłaszania błędów i usterek. Nasi klienci otrzymują dostęp do Panelu i pełnej historii zgłoszeń. System wysyła powiadomiania o aktualnym statusie "zgłoszenia"

Więcej informacji

Bezpłatny Audyt

Zastanawiasz się w jakiej kondycji jest Twoje przedsiębiorstwo? Zamów darmowy Aydyt IT i się przekonaj. SKorzystaj z naszego doświadczenia Informatycznego i Ekonomicznego.

Więcej informacji

Programowanie

W ramach wykupionego pakietu niewykorzystane godziny można przeznaczyć na prace programistyczne. Np. modernizacja twojej strony internetowej?. Języki, frameworki programowania - OO PHP, MySQL, Css, Less, Scss Python, Ajax, Json, Angular, Bootstrap, Foundation, Magento, Fuel, Twig, Ruby on Rails,..

Więcej informacji

Wirtualizacja (ESXi, Xen, Hyper-V)

W wielu przypadkach Wirtualizacja usprawnia procesy w przedsiębiorstwie. Pozwala zaoszczędzić na zbędnym sprzęcie, który można zastąpić kolejną maszyną wirtualną w ramach jednej jednostki centralnej (Serwer).

Więcej informacji

Oprogramowanie

Jednostki budżetowe czy biura księgowe nieustannie muszą nadążać za wymaganiami narzucanymi przez ministerstwa. Wiele programów stwarza problemy w obsłudze, konfiguracji wstępnej czy zwykłym użytkowaniu. Posiadamy bogate doświadczenie w tej dziedzinie.

Więcej informacji

Przywracanie Danych

Jak często zdarzyło się że dysk uległ uszkodzeniu i w rezultacie utracone zostały wszystkie dane. Jeśli był robiony backup możesz spać spokojnie. Co jeśli nie było żadnego backupu?. Bez specjalistycznej wiedzi i licencjonowanych narzędzi można uznać dane za stracone.

Więcej informacji na naszym blogu

PRZYKŁADOWY CENNIK OUTSOURCINGU INFORMATYCZNEGO.

Dopasuj ceny obsługi informatycznej do swoich potrzeb lub zadzwoń, a zrobimy to za Ciebie.


Formularz Kontaktowy

Zapytaj o ofertę – przygotujemy ją zgodnie z Twoimi wymogami. Umów się na niezobowiązujące spotkanie – przedstawimy naszą ofertę oraz szczegóły związane ze sposobem pracy. Poznasz przyjazny interfejs i funkcjonalność udostępnionych aplikacji. Sprawdź nas – jesteśmy najlepsi!

Siedziba Firmy:
Wileńska 4
14-400 Pasłęk
Telefon: +48 797 926 743
Email: kontakt@designez.pl

Możesz nasz znaleźć na portalach społecznościowych

https://www.designez.pl/blog/obsluga-informatyczna-firm.html