Odzyskiwanie danych z uszkodzonych dysków

Utraciłeś ważne dane? Szukasz firmy, która pomoże Ci odzyskać dane z  uszkodzonego dysku, pamięci pendrive lub karty SD? Niezwłocznie skontaktuj się z nami! Możemy pochwalić się wysoką skutecznością odzyskiwania danych, a Nasi Klienci zawsze mogą liczyć na zachowanie pełnej poufności, niezależnie od tego czy mamy do czynienia z klientem indywidualnym czy z firmą. 

Świadczymy usługi w zakresie odzyskiwania danych w przypadkach uszkodzeń logicznych i fizycznych dysków. Odzyskujemy dane w każdym przypadku ich utraty z wszystkich systemów operacyjnych. Odzyskujemy dane niezależnie od przyczyny ich utraty oraz ze wszystkich rodzajów nośników. Posiadamy profesjonalne licencjonowane oprogramowanie i wieloletnie doświadczenie. W większości przypadków dane są tak wartościowe, że nie można ich zastąpić. Dysk uległ uszkodzeniu? nie oznacza to że dane przepadły. Nie ryzykuj samodzielnie ponieważ próby przywracania danych nieodpowiednimi metodami mogą trwale uszkodzić dysk. 

Bezpłatna, niezobowiązująca diagnoza i wycena odzyskiwania danych

Oferujemy bezpłatną zaawansowaną diagnozę. Niezależnie od sytuacji zawsze zachęcamy do pokazania nam sprzętu celem określenia rodzaju usterki jak i określenia kosztów odzyskiwania danych. Nasza diagnoza jest niezobowiązująca. 

Jeśli dane są wrażliwe dopuszczamy obecność klienta podczas procesu przywracania a dane zostaną odzyskane bezpośrednio na nośnik klienta! 

Telefon do nas 797 926 743

Adres: ul. Wileńska 4, 14-400 Pasłęk

Zabezpiecz się na przyszłość i skorzystaj z naszej oferty — Bezpieczny, szyfrowany Backup do chmury

Wróć do oferty — Obsługa informatyczna firm

copyrights © 2020 DESIGNEZ.   All rights reserved.