Portale informacyjne

Zaprojektowanie portalu internetowego to proces bardziej złożony niż strona www. Dlatego też do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Nasz przepis na udany projekt jest prosty - gotowe i sprawdzone własne rozwiązania informatyczne oraz co najważniejsze zrozumienie potrzeb i koncepcji Klienta.

Profesjonalna strona www dopracowana pod każdym względem

W procesie projektowania portali kładziemy szczególny nacisk na to, by użytkownicy mieli jak największą możliwość samodzielnej ingerencji w treść strony. Zarówno poprzez ocenianie czy komentowanie, jak i dostarczanie newsów, artykułów, plików wideo, zdjęć czy linków prowadzących do innych stron. Poprzez to dany serwis napełnia się wartościową treścią, tworząc tym samym społeczność internetową i wykorzystuje jej kolektywną inteligencję.

Prace związane z realizacją serwisów internetowych obejmują zakres od pojęcia portalu wertykalnego, czyli tzw. wortalu - wyspecjalizowanego w określonej branży czy tematyce - finansach, biznesie, edukacji, medycynie, prawie, motoryzacji, etc. po zaawansowany portal korporacyjny zawierający wszelkie niezbędne dla nowoczesnego przedsiębiorstwa komponenty: informacyjne strony WWW, dokumenty pochodzące z sieci korporacyjnej, aplikacje internetowe (np. dostęp do baz danych, środowisko wymiany informacji dla użytkowników mobilnych) oraz połączenie z serwisami społecznościowymi typu Facebook, NaszaKlasa, Twitter, Youtube lub inne wybrane przez Klienta. Oferujemy atrakcyjne wizualnie projekty, ale przede wszystkim funkcjonalne narzędzie wspierające codzienną pracę firmy i skuteczność biznesową. Wykonujemy również portale społecznościowe, informacyjne, ogłoszeniowe oraz rozrywkowe.

Ogromną zaletą zaprojektowanych i stworzonych przez nas serwisów internetowych jest bardzo duża ilość gotowych, używanych i rozbudowanych rozwiązań. Do takich podstawowych możemy zaliczyć mechanizmy Kampanie Bannerowe, Katalog produktów + ocenianie + komentarze, Testy i opinie, Ogłoszenia, Oferty pracy, Społeczność, Katalog firm, Katalog nieruchomości + integracja z zewnętrznymi portalami, Katalogi z dokumentami oraz płatności online, rejestracji i zakładania kont.

Stabilność

Nasze strony od lat działają bez przerw zwianymi z wadami oprogramowania

Helpdesk

System zgłoszeń dostępny 24 h / 7 dni w tygodniu

Szybkość

Nasze strony są w pełni cachowane. Co znacznie przyśpiesza stronę i odciąża serwer

Responsywność

Strona i Panel CMS są dostosowane do różnych urządzeń od telefonów do ekranów 4K

Zundo CMS

Od pakietu PREMIUM włącznie wyposażona w intuicyjny rozwijany od 7 lat Panel Zundo CMS

Gwarancja

Nie zostawiamy klienta po wdrożeniu strony. Każde niedociągnięcia naprawiamy natychmiast!

Zundo CMS co to takiego?

Jest to autorski system zarządzania treścią CMS. Pozwala na własnoręczną edycję treści bez posiadania wiedzy informatycznej. Dodawanie, modyfikowanie i usuwanie tekstów, zdjęć, filmów, a nawet całych podstron i działów odbywa się przez klikanie przycisków. Podczas pisania tekstu można używać przycisków do formatowania tekstu (np. pogrubianie, wstawianie odnośnika) podobnych do tych z Worda.

Wiele firm wdraża klientom darmowe systemy CMS takie jak Wordpress, Drupal. Ogólnodostępne systemy CMS są dobrze znane przez wszelkie roboty spamujące i hakerów. Nie są tak bezpieczne, elastyczne jak systemy dedykowane.

Tutaj szerszy opis modułów, funkcjonalności Zundo CMS i kwestie bezpieczeństwa

Responsive Web Design (DESIGN RWD)

Technika projektowania stron internetowych, tak aby jej wygląd i układ dostosowywał się automatycznie do rozmiaru okna przeglądarki, na której jest wyświetlany np. przeglądarki smartfonów czy tabletów. Strona internetowa tworzona w takiej technice jest uniwersalna i wyświetla się dobrze zarówno na dużych ekranach, jak i na smartfonach czy tabletach.

Więcej na naszym blogu

Formularz Kontaktowy

Zapytaj o ofertę – przygotujemy ją zgodnie z Twoimi wymogami. Umów się na niezobowiązujące spotkanie – przedstawimy naszą ofertę oraz szczegóły związane ze sposobem pracy. Poznasz przyjazny interfejs i funkcjonalność udostępnionych aplikacji. Sprawdź nas – jesteśmy najlepsi!

Siedziba Firmy:
Wileńska 4
14-400 Pasłęk
Telefon: +48 797 926 743
Email: kontakt@designez.pl

Możesz nasz znaleźć na portalach społecznościowych