Przykładowe realizacje

Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio i cierpliwie czekamy na kontakt z nami. Poniżej aktualne realizacje. Mamy nadzieje że Państwa strona pojawi się na tej liście. Nasze strony tworzymy z pasją. Mamy jeden najważniejszy cel: sprawić by każdy Klient był zadowolony z zamówionego projektu.

MOSiR Pasłęk

Nowoczesna strona Miejskiego Ośrodku Sportu i Rekreacji w Pasłęku zarządzania przez ZundoCMS. Strona zawiera informacje o obiektach sportowych w Pasłęku z możliwością dołączenia załączników w postaci plików PDF. Na stronie są również aktualności zwiząne z MOSiR. Realizacja z interaktywną mapą dostosowaną do kolorystyki strony.
Technologie
Usługi dodatkowe

Heroinestore.pl

Nowoczesny Sklep Internetowy na platformie Wordpress. Wdrożenie polegało na dostosowaniu urzdzenia do wymogów klienta a także poprawieniu wielu błędów z responsywnością.
Technologie
Usługi dodatkowe

NetGazeta Głos Pasłęka - internetowy serwis informacyjny

Nowoczesny Portal Informacyjny Pasłęckiego Serwisu Informacyjnego z ZundoCMS. Najbardziej wymagający projekt zawierający wiele rozwiązań dedykowanych. Strona od września 2017 roku działa sprawnie i bez nawet minuty przerwy. W ramach zlecenia zostały przeniesione artykuły i komentarze ze starego portalu z jednoczesną poprawą tekstów.
Technologie
Usługi dodatkowe