Przykładowe realizacje

Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio i cierpliwie czekamy na kontakt z nami. Poniżej aktualne realizacje. Mamy nadzieje że Państwa strona pojawi się na tej liście. Nasze strony tworzymy z pasją. Mamy jeden najważniejszy cel: sprawić by każdy Klient był zadowolony z zamówionego projektu.

Zacisze Pasłęk

Nieszablonowa strona Sali Weselno Bankietowej Zacisze Pasłęk. Strona ściśle nawiązuje do branży weselnej. Specjalne wstawki graficzne nadają ekskluzywności. Realizacja z interaktywną mapą i dodatkowym formularzem kontaktowym na stronie głownej. Serwis zarządzany jest przez system ZundoCMS
Technologie
Usługi dodatkowe

Biuro Rachunkowe Justyna Jachimek Pasłęk

Nowoczesna strona biura rachunkowego. Naszym zadaniem było stworzenie serwisu bardzo intuicyjnego i przyjemnego wizualnie, a jednocześnie nawiązującego do branży. Strona internetowa wyposażona w interaktywną mapkę na stronie głównej i rozszerzone opcje w sekcji kontakt.
Technologie
Usługi dodatkowe

Mini Portal Numeros.pl

Strona www, na której użytkownicy mogą anonimowo dodawać opinie na temat numerów telefonów. Serwis rozwiewa wątpliwości czy konkretny numer jest niebezpieczny. Dzięki opiniom użytkowników wiemy, czy warto oddzwonić na nieodebrane połączenie nie ponosząc ogromnych kosztów? Strona zbudowana na podstawie Systemu ZundoCMS. Serwis zawiera opinie, komentarze, podstrony. Każda wizytówka została wyposażona w specjalne tagi Rich Snippets dzięki któym już w wynikach wyszukiwania użytkownik będzie wiedział czy numer jest bezpieczny (więcej)
Technologie


Usługi Transportowe Lekso.pl

Nowoczesna strona zarządzania przez najnowszą wersję systemu ZundoCMS 2.0. Strona posiada zaawansowany moduł wersji językowych, dzięki którym strona dla każdej dodanej wersji językowej będzie indeksowana w Google indywidualnie. System wykrywa wersję językową użytkownika i samodzielnie dostosowuje treści do preferencji językowych. Oferty prezentowane za pomocą modułu "Podstrony". Specjalnie dla tej strony został zaprojetowany specjalny formulrz zamówienia/wyceny transportu.
Technologie


Cech Rzemiosł Różnych w Rumi

Nowoczesna strona Cechu Rzemiosł Różnych w Rumi zarządzania przez ZundoCMS. Strona zawiera aktyualności, opisy i bazę zrzeszonych firm. Na każdej wizytówce prezentowane są opisy, galerie zdjęć, załączniki z indywidualnym formularzem kontaktowym. Każda wizytówka została wyposażona w specjalne tagi Rich Snippets (więcej)
Technologie
Usługi dodatkowe

Gavo Usługi Hydrauliczne Elbląg

Strona firmy zajmujcej się szeroko poętymi usługami kydraulicznymi.
Technologie
Usługi dodatkowe

Żwirownia Pasłęk

Tematyczna strona Żwirowni w Pasłęku. Strona zawiera szczegółowe oferty i zaawansowany formularz kontaktowy.
Technologie
Usługi dodatkowe

Lady In White

Nieszablonowa strona Salonu Ślubnego Lady In White ZundoCMS. Strona ściśle nawiązuje do branży ślubnej. Specjalne wstawki graficzne nadają ekskluzywności. Realizacja z interaktywną mapą dostosowaną do kolorystyki strony.
Technologie
Usługi dodatkowe

MOSiR Pasłęk

Nowoczesna strona Miejskiego Ośrodku Sportu i Rekreacji w Pasłęku zarządzania przez ZundoCMS. Strona zawiera informacje o obiektach sportowych w Pasłęku z możliwością dołączenia załączników w postaci plików PDF. Na stronie są również aktualności zwiząne z MOSiR. Realizacja z interaktywną mapą dostosowaną do kolorystyki strony.
Technologie
Usługi dodatkowe

Heroinestore.pl

Nowoczesny Sklep Internetowy na platformie Wordpress. Wdrożenie polegało na dostosowaniu urzdzenia do wymogów klienta a także poprawieniu wielu błędów z responsywnością.
Technologie
Usługi dodatkowe

NetGazeta Głos Pasłęka - internetowy serwis informacyjny

Nowoczesny Portal Informacyjny Pasłęckiego Serwisu Informacyjnego z ZundoCMS. Najbardziej wymagający projekt zawierający wiele rozwiązań dedykowanych. Strona od września 2017 roku działa sprawnie i bez nawet minuty przerwy. W ramach zlecenia zostały przeniesione artykuły i komentarze ze starego portalu z jednoczesną poprawą tekstów.
Technologie
Usługi dodatkowe