STRONY INTERNETOWE CENNIK

Twój biznes nigdy nie osiągnie sukcesu bez odpowiednich inwestycji. Jedną z nich jest posiadanie nowoczesnej strony internetowej. Odpowiednio zoptymalizowana strona internetowa skłoni odwiedzającego do skorzystania z Twojej oferty. Pamiętaj, że Twoja strona internetowa jest wizytówką. Nieatrakcyjna strona świadczy o tym, że nie przywiązujesz uwagi do detali i może mieć to negatywny wpływ na zaufanie i ostateczny wybór klienta. Pytanie ile kosztuje responsywna strona internetowa jest jednym z najczęściej zadawanych pytań w branży projektowania stron internetowych.

Ile kosztuje strona internetowa?

W internecie jest już ponad 350 milionów stron internetowych i nie ma żadnej formuły, która pozwala skutecznie obliczyć koszt zaprojektowania strony internetowej. Tworzenie stron internetowych jest wyceniane indywidualnie, ale można założyć kilka przedziałów cenowych, które należy traktować poglądowo.

Strona Internetowa z gotowym szablonem HTML

Wybrany przez klienta kosztuje od 1 000 zł netto. Na życzenie klienta przygotowujemy ofertę przykładowych szablonów premium na które mamy licencję do dalszej odsprzedaży. Są to zaawansowane szablony wykonane przez profesjonalne agencje interaktywne z UK. Model ich działalności polega na stworzeniu doskonałych projektów, a następnie odsprzedaż praw do ich rozpowszechniania. Plusy są takie, że otrzymują Państwo bardzo dopracowaną stronę internetową za bardzo niską cenę. Minusem jest to, że teoretycznie ktoś już korzysta z tego szablonu.

Strona Internetowa z gotowym szablonem HTML + ZundoCMS

Plan elastyczny łączący stosunkowo niską cenę z możliwością zarządzania stroną za pomocą Panelu Administracyjnego ZundoCMS. Ten plan nowoczesnej strony internetowej kosztuje od 2000 zł netto.

Strona Internetowa z Indywidualnym Projektem Graficznym + ZundoCMS

Przygotujemy projekt graficzny nawiązujący do Państwa branży, będą mieli Państwo realny wpływ na jego ostateczny wygląd. Prace wdrożeniowe zaczynają się po akceptacji projektu graficznego. Nie oszukujemy klientów. Nie korzystamy z gotowców!. Cena pakietu z indywidualnym projektem graficznym i ZundoCMS w wersji podstawowej zaczyna się od 2950 zł netto.


*Moduły Podstawowe ZundoCMS - pakiet podstawowy wyposażony jest w niezbędne moduły dla małych i średnich stron internetowych. Moduły - podstrony, statystyki, galerie, pliki, SEO, zaawansowane ustawienia, kategorie.

*Moduły Opcjonalne ZundoCMS - autlualności + komentarze + ikony emocji, ankiety, użytkownicy, newsletter, reklamy, wersje językowe, katalog firm, ogłoszenia, forum, CRM, system, wygląd.

*Wszystko w jednym miejscu - klienci, którzy włącznie ze stroną internetową zechcą skorzystać również z usług Pozycjonowanie, Reklamy Google przewidujemy atrakcyjne rabaty.

Co nie ma wpływu na cenę?

Ilość Podstron - najczęściej na koszt strony www wpływ ma ilość podstron. W przypadku ZundoCMS podstrony są tworzone dynamicznie w Panelu Administracyjnym. To użytkownik decyduje o ich ilości. Nie ma to wpływy na cenę.

Zundo CMS co to takiego?

Jest to autorski system zarządzania treścią CMS. Pozwala na własnoręczną edycję treści bez posiadania wiedzy informatycznej. Dodawanie, modyfikowanie i usuwanie tekstów, zdjęć, filmów, a nawet całych podstron i działów odbywa się przez klikanie przycisków. Podczas pisania tekstu można używać przycisków do formatowania tekstu (np. pogrubianie, wstawianie odnośnika) podobnych do tych z Worda.

Wiele firm konkurencyjnych wdraża klientom darmowe systemy CMS takie jak Wordpress, Drupal, Joomla nie informując o ryzyku. Ogólnodostępne systemy CMS są otwarte na ataki hakerów i wszelkie roboty spamujące. Nie są tak bezpieczne, elastyczne jak systemy dedykowane (ZundoCMS). Uważąmy że takie praktyki są nieuczciwe!

Czytaj więcej o ZundoCMS
STRONY INTERNETOWE

Responsive Web Design (DESIGN RWD)

Technika projektowania stron internetowych, tak aby jej wygląd i układ dostosowywał się automatycznie do rozmiaru okna przeglądarki, na której jest wyświetlany np. przeglądarki smartfonów czy tabletów. Strona internetowa tworzona w takiej technice jest uniwersalna i wyświetla się dobrze zarówno na dużych ekranach, jak i na smartfonach czy tabletach.

Więcej na naszym blogu

Formularz Kontaktowy

Zapytaj o ofertę – przygotujemy ją zgodnie z Twoimi wymogami. Umów się na niezobowiązujące spotkanie – przedstawimy naszą ofertę oraz szczegóły związane ze sposobem pracy. Poznasz przyjazny interfejs i funkcjonalność udostępnionych aplikacji. Sprawdź nas – jesteśmy najlepsi!

Siedziba Firmy:
Wileńska 4
14-400 Pasłęk
Telefon: +48 797 926 743
Email: kontakt@designez.pl

Możesz nasz znaleźć na portalach społecznościowych