STRONY INTERNETOWE

Jeśli tu trafiłeś, wiesz, że, by odnieść sukces we współczesnym biznesie niemal każda firma potrzebuje strony internetowej. W sieci masz jednak tylko kilka chwil, by zainteresować swoją ofertą potencjalnego klienta – później przejdzie on na stronę konkurencji. Właśnie dlatego wszystkie nasze projekty są przejrzyste i łatwe w obsłudze. Maksymalnie wykorzystujemy możliwości Responsive Web Design (RWD), by nasi partnerzy mogli ze swoją ofertą trafić do klientów zarówno na stacjonarnych wyświetlaczach jak i na urządzeniach mobilnych.

Profesjonalna strona www dopracowana pod każdym względem

Chcesz pokazać swoje atuty i pozyskać nowych klientów. Nie pozwól zepsuć pierwszego wrażenia swoją stroną www. Zbierzemy dla Ciebie najlepsze rozwiązania i stworzymy stronę wyróżniającą Cię na tle konkurencji. Stronę internetową przyjazną Twoim klientom, zapadającą w ich pamięć. Chcesz zdobyć ich zainteresowanie i pieniądze, z którymi trafili na Twoją stronę www. Pomożemy Ci, ponieważ znamy się na tworzeniu stron www - nowoczesnych oraz dopasowanych do potrzeb. Od teraz możesz otrzymać domenę gratis w postaci twojanazwa.paslek.vip.

Stabilność

Nasze strony od lat działają bez przerw zwianymi z wadami oprogramowania

Helpdesk

System zgłoszeń dostępny 24 h / 7 dni w tygodniu

Szybkość

Nasze strony są w pełni cachowane. Co znacznie przyśpiesza stronę i odciąża serwer

Responsywność

Strona i Panel CMS są dostosowane do różnych urządzeń od telefonów do ekranów 4K

Zundo CMS

Od pakietu PREMIUM włącznie wyposażona w intuicyjny rozwijany od 7 lat Panel Zundo CMS

Gwarancja

Nie zostawiamy klienta po wdrożeniu strony. Każde niedociągnięcia naprawiamy natychmiast!

Zundo CMS co to takiego?

Jest to autorski system zarządzania treścią CMS. Pozwala na własnoręczną edycję treści bez posiadania wiedzy informatycznej. Dodawanie, modyfikowanie i usuwanie tekstów, zdjęć, filmów, a nawet całych podstron i działów odbywa się przez klikanie przycisków. Podczas pisania tekstu można używać przycisków do formatowania tekstu (np. pogrubianie, wstawianie odnośnika) podobnych do tych z Worda.

Wiele firm wdraża klientom darmowe systemy CMS takie jak Wordpress, Drupal. Ogólnodostępne systemy CMS są dobrze znane przez wszelkie roboty spamujące i hakerów. Nie są tak bezpieczne, elastyczne jak systemy dedykowane.

Tutaj szerszy opis modułów, funkcjonalności Zundo CMS i kwestie bezpieczeństwa

Responsive Web Design (RWD)

Technika projektowania strony www, tak aby jej wygląd i układ dostosowywał się automatycznie do rozmiaru okna przeglądarki, na której jest wyświetlany np. przeglądarki smartfonów czy tabletów. Strona tworzona w takiej technice jest uniwersalna i wyświetla się dobrze zarówno na dużych ekranach, jak i na smartfonach czy tabletach.
Więcej na naszym blogu

PRZYKŁADOWY CENNIK STRON INTERNETOWYCH

Dopasuj ceny obsługi informatycznej do swoich potrzeb lub zadzwoń, a zrobimy to za Ciebie.


PAKIET
START

Bez systemu CMS

od 999PLN

Potrzebujesz szybkiego i prostego rozwiązania na start? Wybierz interesujący Cię styl graficzny, załącz treści, a my zajmiemy się resztą.

 • Czas realizacji: do 7 dni
 • Live Chat Gratis!
 • Certyfkat SSL Let's Encrypt gratis!
 • Strona typu "One Page" albo "Multipgae"
 • Szata graficzna z bilioteki
 • Darmowa domena twojanazwa.paslek.vip
 • Instalacja na serwerze
 • Do 5 podstron

PAKIET
MAX

+ Zundo CMS

od 3599PLN

Pakiet ten jest przeznaczony dla dużych firm, których strony zawierają bardzo dużą ilość materiałów, skomplikowanych funkcjonalności oraz indywidualnych rozwiązań technologicznych.

 • Czas realizacji: do 30 dni
 • Live Chat Gratis!
 • Certyfkat Rapid SSL 12 miesięcy gratis!
 • System Zundo CMS
 • Indywidualna szata graficzna
 • Hosting 10 GB SSD 9 miesięcy gratis!
 • Moduł Artykuły
 • Moduł Podstrony
 • Moduł Galerie
 • Moduł Filmy Youtube
 • Moduł Komentarze
 • + Moduł Podstawowe

USŁUGI DODATKOWE

Powyższy cennik jest elastyczny. Pewne elementy można łączyć i na każdym etapie współpracy dodawać kolejne moduły. Moduły Podstawowe w każdym Systemie - Użytkownicy, Kategorie, System, Ustawienia. Moduły dodatkowe Podstrony, Katalog Firm, Pliki, Artykuły, Reklamy, Galerie, Ogłoszenia.

Modułowy sysytem Zundo CMS

Każda strona jest indywidualna i ma indywidualne potrzeby. Ostateczna cena zależy od ilości wybranych modułów i złożoności strony. System CMS w standardzie posiada niezbędne funkcje do zarządzania wyglądem strony, menu, stopką, kategoriami i użytkownikami PA

Konwersja Treści od 700 PLN

Cena zależy od ilości, rodzaju treści, a także platformy, z której przenosimy treści. Podczas konwersji naprawiamy również kod HTML tekstów, kodowanie znaków. Wyciągamy słowa kluczowe (optymalizacja SEO) Możemy zachować strukturę starej strony (drzewko kategorii), linki albo dostosować do nowego systemu.

Zaprojektowanie Logo 499 PLN

Indywidualna szata graficzna nie zawiera zaprojektowania logo strony. Możemy darmowo odświeżyć stare logo do SVG.

Nie martw się Hostingiem. My wszystko zrobimy!

Dla każdego klienta oferujemy możliwość umieszczenai strony na naszym dedykowanym serwerze. Nie potrzebują wówczas Państwo przechodzić przez proces zamawiania, konfigurowania hostingu. Cena ustalana jest indywidualnie i zależy od ilości użytkowników a także rodzaju treści.

Formularz Kontaktowy

Zapytaj o ofertę – przygotujemy ją zgodnie z Twoimi wymogami. Umów się na niezobowiązujące spotkanie – przedstawimy naszą ofertę oraz szczegóły związane ze sposobem pracy. Poznasz przyjazny interfejs i funkcjonalność udostępnionych aplikacji. Sprawdź nas – jesteśmy najlepsi!

Siedziba FIrmy:
Wileńska 4
14-400 Pasłęk
Telefon: +48 797 926 743
Email: kontakt@designez.pl

Możesz nasz znaleźć na portalach społecznościowych