div>

Nowoczesne Strony Internetowe

Odpowiednio zaprojektowana strona internetowa jest kluczem do sukcesu i może przynieść Twojej firmie wymierne korzyści – zarówno materialne, jak i niematerialne. Ponadto atrakcyjna wizualnie, responsywna strona internetowa jest nieocenionym wsparciem dla działań marketingowych.

Responsywne Strony Internetowe

strona internetowa to podstawowe narzędzie dla każdej firmy, która chce zaistnieć w Internecie

Responsywne strony internetowe to konieczność wynikająca z preferencji Twoich potencjalnych klientów. Niezależnie od branży ruch mobilny rośnie, a zatem warto wyprzedzić konkurencję i atrakcyjnie przedstawić własną ofertę. Możesz liczyć na to, że strona, którą dla Ciebie zrobimy, będzie zgodna z najnowszymi trendami RWD.

Responsywne Strony Internetowe

Nie jesteśmy firmą, która w ciągu 7 dni wykona stronę – gotowca w oparciu o Wordpressa czy Joomle. Interesuje nas kompleksowa obsługa Państwa firmy, w tym zakresie. Państwa nowa lub zaktualizowana strona Internetowa to także wizytówka naszej firmy!

Chcesz pokazać swoje atuty i pozyskać nowych klientów? Nie pozwól zepsuć pierwszego najważniejszego wrażenia swoją nieaktualną stroną internetową. Chcesz zdobyć ich zainteresowanie? Pomożemy Ci, ponieważ znamy się na tworzeniu responsywnych stron internetowychnowoczesnych oraz dopasowanych do potrzeb!.

Technologie

ZundoCMS // autorski system zarządzania treścią (CMS)

Wszystkie realizowane przez nas strony internetowe wyposażone są w system zarządzania strukturą i treścią ZundoCMS. Dzięki temu Klienci mogą samodzielnie redagować treści, zmieniać zdjęcia. To nie wszystko ponieważ dzięki ZundoCMS można zmienić dowolną część strony samodzielnie!

Nasze strony składają się z części Front-end i Back-end. Front-end to część odpowiadająca za prezentacje strony, czyli to, co widzi klient. Back-end, czyli panel administracyjny to ZundoCMS, który służy do zarządzania częścią Front-end. Jedyne co łączy Front-end i Back-end to baza danych i dzięki temu aplikacje (warstwy logiczne) działają niezależnie.

Wielu klientów ma obawy przed wyborem strony internetowej zbudowanej na podstawie autorskiego Systemu CMS, bo co jeśli firma przestanie istnieć. Rozumiemy te obawy, ale zapewniamy, że cały system zbudowany jest na solidnych fundamentach bardzo przemyślanej logiki MVC i wysokiej jakości kodu obiektowego kodu PHP. Nie tworzymy stron na podstawie frameworków Symfony, Laravel, Zend, Twig etc. Frameworki narzucają pewną logikę a modyfikacje, jeśli możliwe to są kosztowne. Tworzymy strony w oparciu o wzorce projektowe więc każdy programista (nie mylić z instalatorami "wordpresów") sobie poradzi. Nie musisz się obawiać problemów z ewentualną modernizacją strony w przyszłości, ponieważ PHP jest najbardziej popularnym językiem programowania!

copyrights © 2020 DESIGNEZ.   All rights reserved.