STRONY INTERNETOWE Zduny

Jeśli tu trafiłeś, wiesz, że, by odnieść sukces w biznesie każda firma potrzebuje strony internetowej. W internecie masz jednak tylko kilka chwil, by zainteresować swoją ofertą potencjalnego klienta – ponieważ liczy się pierwsze wrażenie i to jaki masz pomysł na przedstawienie oferty. Jeśli Twoja strona internetowa będzie atrakcyjna wizualnie i odpowiednio zaprojektowana to ten klient wybierze Twoją ofertę. Właśnie dlatego wszystkie nasze projekty są przejrzyste i łatwe w obsłudze. Maksymalnie wykorzystujemy możliwości Responsive Web Design (RWD), by nasi partnerzy mogli ze swoją ofertą trafić do klientów zarówno na stacjonarnych wyświetlaczach, jak i na urządzeniach mobilnych.

Nowoczesne strony internetowe dopracowane pod każdym względem

Chcesz pokazać swoje atuty i pozyskać nowych klientów. Nie pozwól zepsuć pierwszego najważniejszego wrażenia swoją stroną internetową. Zaprezentujemy dla Ciebie najnowsze rozwiązania i stworzymy stronę wyróżniającą Cię na tle konkurencji. Stronę internetową przyjazną Twoim klientom. Chcesz zdobyć ich zainteresowanie? Pomożemy Ci, ponieważ znamy się na tworzeniu responsywnych stron internetowych — nowoczesnych oraz dopasowanych do potrzeb.

Stabilność

Strony internetowe od lat działają bez przerw zwianymi z wadami oprogramowania

Helpdesk

System zgłoszeń dostępny 24 h / 7 dni w tygodniu

Szybkość

Strony internetowe są w pełni cachowane. Co znacznie przyśpiesza stronę

Responsywność

Strona Internetowa i CMS są dostosowane do różnych typów urządzeń (Responsywność)

Zundo CMS

Od pakietu PREMIUM włącznie wyposażona w intuicyjny rozwijany od 7 lat Panel Zundo CMS

Gwarancja

Nie zostawiamy klienta po wdrożeniu strony. Każde niedociągnięcia naprawiamy natychmiast!

Zundo CMS co to takiego?

Jest to autorski system zarządzania treścią CMS. Pozwala na własnoręczną edycję treści bez posiadania wiedzy informatycznej. Dodawanie, modyfikowanie i usuwanie tekstów, zdjęć, filmów, a nawet całych podstron i działów odbywa się przez klikanie przycisków. Podczas pisania tekstu można używać przycisków do formatowania tekstu (np. pogrubianie, wstawianie odnośnika) podobnych do tych z Worda.

Wiele firm konkurencyjnych wdraża klientom darmowe systemy CMS takie jak Wordpress, Drupal, Joomla nie informując o ryzyku. Ogólnodostępne systemy CMS są otwarte na ataki hakerów i wszelkie roboty spamujące. Nie są tak bezpieczne, elastyczne jak systemy dedykowane (ZundoCMS). Uważąmy że takie praktyki są nieuczciwe!

Czytaj więcej o ZundoCMS
STRONY INTERNETOWE

Responsive Web Design (DESIGN RWD)

Technika projektowania stron internetowych, tak aby jej wygląd i układ dostosowywał się automatycznie do rozmiaru okna przeglądarki, na której jest wyświetlany np. przeglądarki smartfonów czy tabletów. Strona internetowa tworzona w takiej technice jest uniwersalna i wyświetla się dobrze zarówno na dużych ekranach, jak i na smartfonach czy tabletach.

Więcej na naszym blogu

Formularz Kontaktowy

Zapytaj o ofertę – przygotujemy ją zgodnie z Twoimi wymogami. Umów się na niezobowiązujące spotkanie – przedstawimy naszą ofertę oraz szczegóły związane ze sposobem pracy. Poznasz przyjazny interfejs i funkcjonalność udostępnionych aplikacji. Sprawdź nas – jesteśmy najlepsi!

Siedziba Firmy:
Wileńska 4
14-400 Pasłęk
Telefon: +48 797 926 743
Email: kontakt@designez.pl

Możesz nasz znaleźć na portalach społecznościowych